Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 4,403.97 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Gizlilik ve Kullanım Şartları

 Bu gizlilik politikası sadece incicikolata.com.tr başlayan web sayfasında geçerlidir.
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3 üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3 üncü kişiler tarafından görülememekte İncicikolata tarafından kayıt edilmemektedir.

Herhangi bir sitede İncicikolata logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle info@incicikolata.com.tr adresinden iletişime geçiniz.

incicikolata.com.tr’yi sadece ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilginizi vermeniz gerekmemektedir. Ancak üye olmak ya da alışveriş yapmak için bazı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

incicikolata.com.tr, üye olurken ya da bu siteden alışveriş yaparken bıraktığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygılıdır. Bu bilgileri iş ortakları, müstahdemleri ve yasal zorunluluklar dışında üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşmaz.

İncicikolata tarafından toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece İncicikolata bünyesinde kullanılmaktadır.
Müşteri bilgileri, resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sözleşme aşamasında istenen IBAN bilgileriniz ve ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde incicikolata.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin incicikolata.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.